Kempy

Během roku pořádáme beachvolejbalové kempy pro dospělé i pro děti. Kempy jsou určeny nejen pro členy klubu, ale i pro kohokoliv, kdo chce intenzivně trénovat a zlepšit se v plážovém volejbalu. Veškeré informace o každém z nabízených beachvolejbalových kempů se dozvíte v kartě daného kempu. Abychom vám ulehčili orientaci v jednotlivých kempech a pomohli vám s výběrem nejlepšího kempu pro vás, níže stručně uvádíme základní informace o každém z nich.

Kempy určené pro děti jsou:

  • Příměstské (pro členy i nečleny klubu během letních prázdnin),
  • Profi (pouze pro členy klubu),
  • kempy v zahraničí – a to konkrétně kemp v Itálii.

Pro dospělé jsou určeny:

  • Víkendové kempy (trénink během celého dne vedený trenérem),
  • kemp v Itálii.

Příměstský kemp – je určený pro děti od 7 do 16 let a pro všechny výkonnostní skupiny. Během letních prázdnin vypisujeme 4 termíny v centru Viktoria v Komárově, registrace na kempy začíná v březnu. Po příměstských kempech následuje vždy nábor, po jehož absolvování je možné pokračovat pravidelně v tréninku beachvolejbalu.
PROFI kemp – je určený pro členy našeho klubu (kategorie kadeti, junioři).
Víkendové kempy – jednodenní akce určená pro kohokoliv, kdo se chce pod vedením trenéra zlepšit v beachvolejbalu, popřípadě ověřit svoje beachvolejbalové dovednosti.
Kemp Itálie – je určený pro členy klubu, kteří chtějí vyrazit k moři a pod vedením trenérů trénovat beachvolejbal.
Profi kemp v Itálie  – je určený pro výkonnostní hráče, kteří chtějí trénovat na pláži a prožít si intenzivní fázové tréninky.

Příměstské kempy 2022 jsou u konce. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a užili si letošní prázdniny společně s námi. Těšíme se na příští léto 2023, kde si kempy a zábavu s nimi spojenou zopakujeme.

Na informace o příměstských kempech 2023 se můžete těšit v lednu 2023.

Další informace o PROFI kempech zveřejníme během ledna 2023.

Tuto stránku pro Vás právě připravujeme.

Beach Academy Viktoria Brno každoročně pořádá beachvolejbalová soustředění pro členy klubu v Itálii v přímořském letovisku Caorle.

Caorle je italské město v provincii Venezia v oblasti Benátsko. Nachází se 685 km (cca 7h) od Brna, 727 km (cca 7h 30min) od Prahy a 853 km (cca 8h 15min) od Ostravy. Jedinečné město Benátky je vzdálené pouhých 80 km. V místě ubytování se nachází aquapark (450m), 400m je centrum města, v blízkosti je několik kaváren, restaurací a supermarket.

Ubytování je v moderních klimatizovaných apartmánech s bazénem. Apartmány jsou typu Bilo 5: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, koupelna se soc. zařízením, balkon/terasa. Nebo typ Mono obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím 2lůžkem a 2 lůžky, koupelna a soc. zařízení, balkon/terasa. Všechny apartmány jsou vybaveny pračkou, ledničkou s mrazničkou, mikrovlnkou, LCD SAT/TV, klimatizací (zdarma). Pro každý apartmán vyhrazeno 1 parkovací místo, plážový servis – 1 slunečník a 2 plážová křesílka / příp. lehátka.

Tréninky probíhají od neděle do čtvrtka, s jedním volnějším dnem a týden završíme pátečním turnajem. Trénujeme 2x denně, dopoledne i odpoledne vždy 90 minut. K dispozici jsou kurty, kde si mimo tréninky může každý zahrát.

TERMÍNY

10.9. – 17.9.2022

CENÍK

10.9. – 17.9.2022

trénink dospělý: 3 300 Kč
trénink dítě: 2 900 Kč

CENÍK APARTMÁNŮ PODLE DRUHU

Residence Roberta – Quadrilo (9 míst)  17 740 Kč
Residence Roberta – Bilo Comfort (5 míst)  13 960 Kč
Residence Roberta – Bilo Family (5 míst)  není k dispozici
Residence Roberta – Trilo (7 míst)  není k dispozici
Residence Roberta – Trilo Superior (8 míst)  17 740 Kč
Residence Galleria Gran Madò – Trilo (7 míst)  15 850 Kč
Residence Galleria Gran Madò – Mono (4 míst)  není k dispozici
Residence Galleria Gran Madò – Bilo Comfort (5 míst)  není k dispozici
Residence Galleria Gran Madò – Bilo Standard (5 míst)  12 960 Kč

V ceně je ubytování, trénink, turnaj a závěrečný úklid. Na místě je potřeba uhradit pobytovou taxu 5.60 euro/osoba nad 12 let. Za každý apartmáne je potřeba složit vratnou kauci ve výši 100 euro/apartmán.

Cena nezahrnuje dopravu, stravu a pobytovou taxu.

Doprovod (osoba bez tréninků) platí zálohu v plné výši ceny pobytu.

Storno poplatek do 30 dnů před odjezdem je 50 % z ceny apartmánu. Méně než 30 dnů před termínem odjezdu je storno poplatek 100 % ceny kempu.

Instrukce k odjezdu upřesníme nejpozději 14 dní před odjezdem prostřednictvím emailu.

PLATBA

Platbu za kemp je potřeba odeslat skrze náš eshop nejpozději 30 dnů před zahájením kempu. Do poznámky k objednávce (v pokladně při platbě) je nutné uvést jméno za koho kemp hradíte.

PŘIHLÁŠKA

Pokud se bude doprava lišit v závislosti na jednotlivých osobách, uveďte nám přesné informace do poznámky na konci přihlášky.
Uveďte jména, příjmení a data narození všech účastníků včetně kontaktní osoby uvedené výše, kterých se tato přihláška týká. Osoby zde uvedené již další přihlášku nevyplňují!
Uveďte jména a příjmení těch účastníků, kteří budou trénovat. Jména se musí shodovat s těmi uvedenými v předchozím seznamu všech účastníků.
Do tohoto pole prosím uveďte všechny důležité připomínky a upřesňující informace - ohledně ubytování, délky pobytu, dopravy,...

Tuto stránku pro Vás právě připravujeme. Fotky z dubnového kempu 2022 si můžete prohlédnout na našem instagramu
Na informace o dalším PROFI kempu v Itálii se můžete těšit v následujících měsících.