Kempy

Během roku pořádáme beachvolejbalové kempy pro dospělé i pro děti. Kempy jsou určeny nejen pro členy klubu, ale i pro kohokoliv, kdo chce intenzivně trénovat a zlepšit se v plážovém volejbalu. Veškeré informace o každém z nabízených beachvolejbalových kempů se dozvíte v kartě daného kempu. Abychom vám ulehčili orientaci v jednotlivých kempech a pomohli vám s výběrem nejlepšího kempu pro vás, níže stručně uvádíme základní informace o každém z nich.

Kempy určené pro děti jsou:

 • Příměstské (pro členy i nečleny klubu během letních prázdnin),
 • Profi (pouze pro členy klubu),
 • kempy v zahraničí – a to konkrétně kemp v Itálii.

Pro dospělé jsou určeny:

 • Víkendové kempy (trénink během celého dne vedený trenérem),
 • kemp v Itálii.

Příměstský kemp – je určený pro děti od 7 do 16 let a pro všechny výkonnostní skupiny. Během letních prázdnin vypisujeme 4 termíny v centru Viktoria v Komárově, registrace na kempy začíná v březnu. Po příměstských kempech následuje vždy nábor, po jehož absolvování je možné pokračovat pravidelně v tréninku beachvolejbalu.
PROFI kemp – je určený pro členy našeho klubu (kategorie kadeti, junioři).
Víkendové kempy – jednodenní akce určená pro kohokoliv, kdo se chce pod vedením trenéra zlepšit v beachvolejbalu, popřípadě ověřit svoje beachvolejbalové dovednosti.
Kemp Itálie – je určený pro členy klubu, kteří chtějí vyrazit k moři a pod vedením trenérů trénovat beachvolejbal.
Profi kemp v Itálie  – je určený pro výkonnostní hráče, kteří chtějí trénovat na pláži a prožít si intenzivní fázové tréninky.

Beach Academy Viktoria Brno připravuje každoročně beachvolejbalové kempy pro děti všech věkových kategorií od 6 let do 16. Na kemp se mohou přihlásit děti všech výkonnostních kategorií od úplných začátečníků až po zdatné hráče. Tyto kempy probíhají v Centru Viktoria na Vodařské 2, 619 00 Brno. Program se skládá z dvoufázových tréninků, jeden trénink trvá 90 minut. První trénink je dopoledne, následuje volná zábava, za pěkného počasí koupání v nedalekém biotopu, oběd a druhý trénink je odpoledne. Po něm děti dostanou svačinu a rodiče si je mohou vyzvedávat. Tréninky probíhají pod vedením zkušených trenérů BAVB.

Denní program
8:00 – 8:50 Převzetí dětí
9:00 – 10:30 Trénink beach volejbalu
12:00 Oběd
14:30 – 16:00 Trénink beach volejbalu
16:00 Svačina
16:00 – 17:00 Předání dětí rodičům
Týdenní program
Dny PO ÚT ST ČT
dopoledne Trénink beach Trénink beach Trénink beach Trénink beach Turnaj
odpoledne Trénink beach Trénink beach Trénink beach Trénink beach Turnaj

TERMÍNY

 • 18.7. – 22.7.2022 (obsazeno)
 • 25.7. – 29.7.2022 (obsazeno)
 • 1.8. – 5.8.2022 (posledních 5 míst)
 • 8.8. – 12.8.2022 (poslední 2 místa)
 • 15.8.- 19.8.2022 (poslední 2 místa)

CENÍK

3200 Kč/osoba
(pro členy klubu 2900 Kč/osoba)

V ceně je zahrnuto: 8x trénink, páteční turnaj, 5x oběd a 5x svačina.

Storno poplatek při odhlášení do 30 dnů před zahájením kempu je 0 %. Při odhlášení méně než 30 dní před začátkem kempu je storno poplatek 50 % z ceny.

PLATBA

Platbu za kemp je potřeba odeslat skrze náš eshop nejpozději 30 dnů před zahájením kempu (Návod na platbu). Do poznámky k objednávce (v pokladně při platbě) je nutné uvést jméno, za koho kemp hradíte.

Na začátku kempu je nutné odevzdat vyplněný dotazník o zdravotním stavu dítěte (ke stažení zde) a okopírovanou kartičku pojišťovny.

S sebou:

 • sportovní oblečení
 • láhev na pití
 • pantofle
 • sluneční brýle
 • pokrývku hlavy
 • opalovací krém
 • v případě hezkého počasí plavky, ručník a peníze na vstup na koupaliště.

MÍSTO KONÁNÍ

Centrum Viktoria

PŘIHLÁŠKA

Uveďte jména, příjmení a data narození všech dětí, které na kemp přihlašujete.
Do tohoto pole můžete uvést všechny důležité připomínky a upřesňující informace, které bychom měli vědět (např. alergie).

Beach Academy Viktoria Brno připravuje kempy pro žákyně (U16) kadety (U18) a juniory (U20), kteří se účastní turnajů ČVS (Českého volejbalového svazu). Program se skládá z dvoufázových tréninků, jeden trénink trvá 120 minut. První trénink je dopoledne, následuje oběd a druhý trénink je odpoledne. Tréninky probíhají pod vedením zkušených trenérů BAVB.

Denní program
8:00 – 8:50 Příchod
9:00 – 11:00 Trénink beach volejbalu
11:30 Oběd
13:00 – 15:00 Trénink beach volejbalu

TERMÍNY

U16 kempy (pro SPORT žákyně a kadetky)

19.7. – 22.7.2022 (obsazeno)

9.8. – 12.8.2022 (posledních 10 míst)

U20 kempy (pro SPORT juniorky a kadetky)

26.7. – 29.7.2022 (posledních 10 míst)

16.8. – 19.8.2022 (posledních 10 míst)

CENÍK

2320 Kč/osoba
(pouze pro členy klubu)

V ceně je zahrnuto: 8x trénink, závěrečný turnaj, 4x oběd.

Storno poplatek při odhlášení do 10 dnů před zahájením kempu je 0 %. Při odhlášení méně než 10 dní před začátkem kempu je storno poplatek 50 % z ceny.

PLATBA

Platbu za kemp je potřeba odeslat skrze náš eshop nejpozději 30 dnů před zahájením kempu. Do poznámky k objednávce (v pokladně při platbě) je nutné uvést jméno, za koho kemp hradíte.

Na začátku kempu je nutné odevzdat vyplněný dotazník o zdravotním stavu dítěte (ke stažení zde) a okopírovanou kartičku pojišťovny.

S sebou:

 • sportovní oblečení
 • láhev na pití
 • pantofle
 • sluneční brýle
 • pokrývku hlavy
 • opalovací krém

Minimální počet účastníků: 6 osob

MÍSTO KONÁNÍ

Olympia pláž

PŘIHLÁŠKA

Uveďte jména, příjmení a data narození všech dětí, které na kemp přihlašujete (např. alergie).
Do tohoto pole můžete uvést všechny důležité připomínky a upřesňující informace, které bychom měli vědět.

Tuto stránku pro Vás pravé připravujeme.
Na nové informace ohledně víkendových kempů se můžete těšit v červnu 2022.

Beach Academy Viktoria Brno každoročně pořádá beachvolejbalová soustředění pro členy klubu v Itálii v přímořském letovisku Caorle.

Caorle je italské město v provincii Venezia v oblasti Benátsko. Nachází se 685 km (cca 7h) od Brna, 727 km (cca 7h 30min) od Prahy a 853 km (cca 8h 15min) od Ostravy. Jedinečné město Benátky je vzdálené pouhých 80 km. V místě ubytování se nachází aquapark (450m), 400m je centrum města, v blízkosti je několik kaváren, restaurací a supermarket.

Ubytování je v moderních klimatizovaných apartmánech s bazénem. Apartmány jsou typu Bilo 5: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, koupelna se soc. zařízením, balkon/terasa. Nebo typ Mono obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím 2lůžkem a 2 lůžky, koupelna a soc. zařízení, balkon/terasa. Všechny apartmány jsou vybaveny pračkou, ledničkou s mrazničkou, mikrovlnkou, LCD SAT/TV, klimatizací (zdarma). Pro každý apartmán vyhrazeno 1 parkovací místo, plážový servis – 1 slunečník a 2 plážová křesílka / příp. lehátka.

Tréninky probíhají od neděle do čtvrtka, s jedním volnějším dnem a týden završíme pátečním turnajem. Trénujeme 2x denně, dopoledne i odpoledne vždy 90 minut. K dispozici jsou kurty, kde si mimo tréninky může každý zahrát.

TERMÍNY

10.9. – 17.9.2022

CENÍK

10.9. – 17.9.2022

trénink dospělý: 3 300 Kč
trénink dítě: 2 900 Kč

CENÍK APARTMÁNŮ PODLE DRUHU

Residence Roberta – Quadrilo (9 míst)  17 740 Kč
Residence Roberta – Bilo Comfort (5 míst)  13 960 Kč
Residence Roberta – Bilo Family (5 míst)  není k dispozici
Residence Roberta – Trilo (7 míst)  není k dispozici
Residence Roberta – Trilo Superior (8 míst)  17 740 Kč
Residence Galleria Gran Madò – Trilo (7 míst)  15 850 Kč
Residence Galleria Gran Madò – Mono (4 míst)  není k dispozici
Residence Galleria Gran Madò – Bilo Comfort (5 míst)  není k dispozici
Residence Galleria Gran Madò – Bilo Standard (5 míst)  12 960 Kč

V ceně je ubytování, trénink, turnaj a závěrečný úklid. Na místě je potřeba uhradit pobytovou taxu 5.60 euro/osoba nad 12 let. Za každý apartmáne je potřeba složit vratnou kauci ve výši 100 euro/apartmán.

Cena nezahrnuje dopravu, stravu a pobytovou taxu.

Doprovod (osoba bez tréninků) platí zálohu v plné výši ceny pobytu.

Storno poplatek do 30 dnů před odjezdem je 50 % z ceny apartmánu. Méně než 30 dnů před termínem odjezdu je storno poplatek 100 % ceny kempu.

Instrukce k odjezdu upřesníme nejpozději 14 dní před odjezdem prostřednictvím emailu.

PLATBA

Platbu za kemp je potřeba odeslat skrze náš eshop nejpozději 30 dnů před zahájením kempu. Do poznámky k objednávce (v pokladně při platbě) je nutné uvést jméno za koho kemp hradíte.

PŘIHLÁŠKA

Pokud se bude doprava lišit v závislosti na jednotlivých osobách, uveďte nám přesné informace do poznámky na konci přihlášky.
Uveďte jména, příjmení a data narození všech účastníků včetně kontaktní osoby uvedené výše, kterých se tato přihláška týká. Osoby zde uvedené již další přihlášku nevyplňují!
Uveďte jména a příjmení těch účastníků, kteří budou trénovat. Jména se musí shodovat s těmi uvedenými v předchozím seznamu všech účastníků.
Do tohoto pole prosím uveďte všechny důležité připomínky a upřesňující informace - ohledně ubytování, délky pobytu, dopravy,...

Tuto stránku pro Vás právě připravujeme. Fotky z dubnového kempu 2022 si můžete prohlédnout na našem instagramu
Na informace o dalším PROFI kempu v Itálii se můžete těšit v následujících měsících.