Turnaje

Turnaje jsou pro naše hráče důležitou součástí, a to jak po stránce porovnání svých schopností a pokroku, tak i o zábavě, kterou jim naše turnaje přináší. Pořádáme turnaje pro  všechny výkonnostní i věkové skupiny, od amatérských turnajů po profesionální turnaje pod záštitou Českého volejbalového svazu – nutné mít zaplacený licenční poplatek (odkaz na e-shop zde). Turnaje pořádáme během celého roku. Každý turnaj má svoji kapacitu, a proto je důležité si svoje místo dopředu rezervovat.

Amatérské turnaje

Tyto turnaje jsou určeny pro širokou veřejnost a může se jich zúčastnit kdokoliv, kdo má chuť si zahrát. Veškeré další informace včetně registrace na turnaj naleznete v následujícím odkazu.

Přejít na web

KRAJSKÁ LIGA JMK

KRAJSKÁ LIGA JMK je, z pověření Jihomoravského krajského volejbalového svazu, krajská soutěž plážového volejbalu pro děti, mladistvé a dospělé. V sezóně 2021 se uskuteční v každé kategorie minimálně 2 turnaje + finálový turnaj, kde vítěz získá titul Mistr Jihomoravského kraje. Veškeré další informace včetně registrace na turnaj naleznete v následujícím odkazu.

Přejít na web